IHS Standards Expert with Goldfire Deneme Erişimi

ihs

IHS Standards Expert with Goldfire 30 Ekim 2013 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

Mevcut aboneliğimiz bulunan ASTM standartları içeriğine erişmek amacıyla kullanmakta olduğumuz IHS Standards Expert veritabanı yeni bir ürün olan Goldfire (Semantik Arama Motoru) ile birlikte çalışır hale getirilerek son kullanıcıların deneyimine sunulmuştur.

IHS Standards Expert with Goldfire kullanıcılarına; standartları ve standartlarla ilgili mühendislik içeriklerini bulma becerisi kazandırmak üzere semantik arama teknolojisini bütünleştirerek sunar.

IHS Standards Expert üzerinden sağ üst köşedeki “with Goldfire”a tıklayarak IHS Goldfire’a giriş yapabilir, IHS Content, Articles ve Patents olarak belirtilen içerikten semantik arama sistemini deneyimleyebilirsiniz. IHS Standards Expert kayıtlı kullanıcıları with Goldfire’ın semantik arama motorunu sorunsuz kullanabilmekte; ilk defa kullanacak kullanıcıların kayıt olmaları gerekmektedir.

Erişim Adresi : http://specs4.ihserc.com/?sess=451172717&prod=SPECS4

Veritabanları ile ilgili görüş ve önerilerinizi http://specs4.ihserc.com/?sess=451172717&prod=SPECS4 bağlantısında yer alan formu doldurarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

IHS Standards Expert with Goldfire Deneme Erişimi” üzerine 12 düşünce

  1. Araştırmacı Birsi Olarak Saatlerdir Makaleden Makaleye Uğrayıp Dururken Google Amcamız Beni Bu Sayfadaki Muazzam Bir Makale İle Karşılaştırdı Noktasından Virgülüne Değin Okudum Ve Böylesine Anlamlı Ve Güzel Bir Makaleyi Bizleri Sunmak İçin Ayırdığınız Zamanınıza Emeğinize Gerçekten Tüm İçtenliğim İle Teşekkürlerimi Sunuyorum Ve Şuandan İtibaren Bu Siteyi Takip Altına Almış Bulunmaktayım İyi Çalışmalar Dileyerek Esenle Kalın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>