Routledge Handbooks Online Veritabanı Deneme Erişimi / Routledge Handbooks Online Database Trial Access

Routledge-Handbooks-Online-long

Routledge Handbooks Online Veritabanı 2 Mayıs 2015 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

Routledge Handbooks Online, adli ceza ve kriminoloji, arkeoloji, Asya çalışmaları, çevre, dilbilim, eğitim, ekonomi ve finans, felsefe, gazetecilik, hukuk, iletişim ve medya, psikoloji, sağlık, siyaset, sosyoloji, spor ve tarih konularında 300’den fazla e-kitabı kapsamaktadır.

Erişim adresi: http://bit.ly/1HaSQ34

Veritabanına uzaktan erişim için VPN hizmetini (http://bit.ly/1DZHMSt) kullanınız.

Veritabanları ile ilgili görüş ve önerilerinizi http://lib.metu.edu.tr/tr/veritabani-degerlendirme-formu# bağlantısında yer alan formu doldurarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

——————————————————————————————————————

Routledge Handbooks Online Database will be on trial access until 2 May 2015.

Routledge Handbooks Online Database includes more than 300 e-books in the fields of  archeology, Asian studies, communication and media, criminology and criminal justice, economy and finance, education, environment, health, history, journalism, law, linguistics, philosophy, politics, psychology, sociology and sports.

URL: http://bit.ly/1HaSQ34

Please use VPN (http://bit.ly/1A3hniT) service for remote access to database.

Please share your comments and suggestions about the database by filling out the form located at http://lib.metu.edu.tr/trial-database-evaluation-form#

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>