Engineering Village Veritabanı Deneme Erişimi / Engineering Village Database Trial Access

EV-logo

Engineering Village Veritabanı  10 Mayıs 2015 tarihine kadar deneme erişimine açılmıştır.

Engineering Village Veritabanı, mühendislik konusunda keşif/arama aracı olarak çok sayıdaki veritabanına tek platform üzerinden erişim sağlamaktadır. Engineering Village içeriğinde; Compendex, Inspec, Geobase ve Georef gibi bibliyografik veritabanları bulunmakta ve bu veritabanları için bütünleşik tarama olanağı sunulmaktadır.

Erişim adresi: www.engineeringvillage.com

Veritabanına uzaktan erişim için VPN hizmetini (http://bit.ly/1DZHMSt) kullanınız.

Veritabanları ile ilgili görüş ve önerilerinizi http://lib.metu.edu.tr/tr/veritabani-degerlendirme-formu# bağlantısında yer alan formu doldurarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

_____________________________________________________________________

Engineering Village Database will be on trial access until 10 May 2015.

Engineering Village is one of the discovery platform in the field of Engineering and it provides access for multiple engineering databases all in one place. Engineering Village contains Compendex, Inspec, Geobase ve Georef and all these databases are accessible in one platform.

URL: www.engineeringvillage.com

Please use VPN (http://bit.ly/1A3hniT) service for remote access to database.

Please share your comments and suggestions about the database by filling out the form located at http://lib.metu.edu.tr/trial-database-evaluation-form#

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>